Menü
Sepetim

Temizleyici Kimyasallar

Temizleyici Kimyasallar
Kg Fiyatıdır. KULLANIM ALANLARIDaha çok tinere alternatif olarak gözükmek ile birlikte çok değişik kullanımları vardır.  kimya sektörü için önemli bir sorun çözücüdür. Fakat solvent kimya sektörüne sorun çözerken solvent zararları da bilinmelidir.  çeşitleri kullanım alanına göre fark..
67,62TL Vergiler Hariç:56,35TL
 Kg Fiyatıdır. KULLANIM ALANLARIDaha çok tinere alternatif olarak gözükmek ile birlikte çok değişik kullanımları vardır.  kimya sektörü için önemli bir sorun çözücüdür. Fakat solvent kimya sektörüne sorun çözerken solvent zararları da bilinmelidir.  çeşitleri kullanım alanına ..
78,89TL Vergiler Hariç:65,74TL
Litre Fiyatıdır. Matbaa Merdane Temizleme  Solvent..
108,04TL Vergiler Hariç:90,03TL
Kg Fiyatıdırİz BırakmazCamsil, özel olarak geliştirilen formülüyle cam ve parlak yüzeylerdeki kir ve lekeleri iz bırakmadan kolayca temizler.KorurCamsil, özel olarak geliştirilen formülüyle cam yüzeyleri korur ve yüzeylerin tozlanmasını, kirlenmesini geciktirir.Pırıl Pırıl ParlatırCamsil, tüm cam ve..
59,85TL Vergiler Hariç:49,87TL
Maket model boyama fırçası temizleyicisi. Airbrush temizleme solüsyonu. Sprey boya tabancası temizleme.Flow İmprover Hava Makinası Temizleyici..
130,19TL Vergiler Hariç:108,49TL
Arap SabunuKg Birim Fiyatıdır. Arap sabunu, üretiminde alkali olarak—sodyum yerine—potasyum hidroksit kullanılan bir sabun türü. Çoğunlukla sarı veya açık kahverengi renktedir ve yarı akışkan, macumsu kıvamı nedeniyle Türkçede ve bazı dillerde yumuşak sabun olarak da bilinir.Ev temizliğind..
28,76TL Vergiler Hariç:23,97TL
Arı Kovanı Temizleyici Toz
Öne Çıkan
Kg Fiyatıdır. Etanoik asit CH₃COOH formüllü bir organik asittir,  ekşi tadını ve keskin kokusunu vermesiyle bilinir.Karboksilik asitlerin en küçüklerindendir. Doğada karbonhidratların yükseltgenmesiyle oluşur. Sanayide hem biyolojik yolla hem de sentetik yolla imal edilir...
49,74TL Vergiler Hariç:41,45TL
Apne makinası, maskesi, su haznesi ve borularının temizlemesinde kullanılır. Zaman içinde oluşan kir ve kireçlerin temizliğini sağlar.NOT:  Minimum 10 adet alım için geçerlidir.200 gr..
101,82TL Vergiler Hariç:84,85TL
Litre Fiyatıdır.Kuyumculuk sektörü altın temizleme, kuyumculuk sektörü reçine temizleme, kuyumculuk sektörü kalıp temizleme1. MADDE/PREPARAT VE ŞİRKET/İŞLETMENİN TANIMIMadde Adı: Gold cleaner ISPA LIQUIDKullanım alanlar ı: Sadece edüstriyel imalat proseslerinde ispa olarak kullanın.Ürün Kodu : S1111..
113,87TL Vergiler Hariç:94,89TL
Kg Fiyatıdır. Konteyner Yıkama Temizleme Dezenfektanı..
24,48TL Vergiler Hariç:20,40TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.