Menü
Sepetim

Diğer

Diğer
Kg Fiyatıdır. Yüzey Aktif Islatıcı ..
173,14TL Vergiler Hariç:146,73TL
Kg Fiyatıdır. Lavabo açıcı, kostikKostik ve kostik soda olarak da bilinen sodyum hidroksit,[3][4] NaOH formülüne sahip bir inorganik bileşiktir. Sodyum katyonları Na+ ve hidroksit anyonları OH− içeren beyaz renkli katı bir iyonik bileşiktir.Suda kolaylıkla çözünür ve yumuşak kaygan ve sabun his..
34,19TL Vergiler Hariç:28,97TL
Kg Birim Fiyatıdır. Alkit reçine esaslı selülozik boyadır.İç ve dış tüm metal yüzeylerde kullanılır.Uygulama yapılacak yüzeyler kirden ve yapışmayı önleyici diğer yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır.Tam kuruma süresi 24 saattir.Kırmızı ve Gri renkleri mevcuttur. Renk için lütfen bizimle ..
36,16TL Vergiler Hariç:30,65TL
Kg birim fiyatıdır. Endüstriyel BoyaAlkit reçine esaslı selülozik boyadır.İç ve dış tüm metal yüzeylerde kullanılır. Islak yüzeylerde uygulanmaz.UYGULAMAEndüstriyel boya uygulaması yapılacak kirden ve yapışmayı önleyici diğer yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır. Endüstriyel boya fırça ve rulo..
46,68TL Vergiler Hariç:39,56TL
Kg Fiyatıdır. Kuşların herhangi bir zemine konmasını,tünemesini yada yuva yapmasını engeller. Zehirsiz formülle yüzeye yapışarak kuşların dokunduğunda gitmesine neden olur...
90,73TL Vergiler Hariç:76,89TL
Kg Fiyatıdır. Kuş Kaçıran Koku Kimyasal Sıvı Kuşların herhangi bir zemine konmasını, tünemesini ya da yatmasını kötü koku ile engeller...
84,60TL Vergiler Hariç:71,69TL
Kg Fiyatıdır. CAS NUMARASI : 91-20-3KİMYASAL FORMÜL:C10H8GÖRÜNÜŞÜ : Kendine has keskin kokusu olan katıKULLANIM ALANLARIBöcek öldürücülerde ,güve iticilerde ,mantar önleyici olarak kullanılır.Bunların dışında Yağlayıcılar, patlayıcılar, ahşap koruyucular, vermisid ve hidronaftalinler (tetralin,..
89,42TL Vergiler Hariç:75,78TL
Kg Fiyatıdır. Taş Asidi; Buhar kazanlarında, buhar jeneratörlerinde, eşanjörlerde, boru sistemlerinde, reaktörlerde suyun neden olduğu kireç ve korozyon birikintilerini temizlemek için amin esaslı inhibitörlerle kuvvetlendirilmiş çok etkili asitli bir temizleyicidir. Oluşan kireç taşını..
33,09TL Vergiler Hariç:28,05TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.