Menü
Sepetim

Alüminyum Sülfat

Alüminyum Sülfat
Alüminyum Sülfat
23,19TL
Vergiler Hariç: 19,65TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 11300
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.
  Etiketler: Alüminyum Sülfat

  Kg Fiyatıdır
  CAS NUMARASI : 10043-01-3
  KİMYASAL FORMÜLÜ : Al2 (SO4) 3
  GÖRÜNÜŞÜ : Beyaz kristalli katı , higroskopik
  Yangın söndürücü ekipmanlarında köpük yapıcı ve yardımcı materyal olarak kullanılmaktadır. alev-almaz kumaş üretimi, katalizör, ph kontrol edici ve sudan etkilenmeyen ve hızlı kuruyan beton elde etme, işlerinde de çokça kullanılmaktadır.
  İplik ya da kumaş boyama ve su saflaştırmada,alev almaz kumaş üretiminde,ph kontrolünde kullanılmaktadır.
  Kuvars içeriğinden dolayı değerli bir potasyum gübresi (K2SO4) kaynağı olarak kullanılmaktadır.Amonyum sülfat veya fosfatla karışık gübre üretiminde kullanılmaktadır. 
  Suların arıtımında,Şeker üretiminde,Süt Ürünlerinde ve bir çok farklı gıda çeşitlerinde önemli bir faktör olarak kullanılmaktadır .
  Alüminyum sülfat bazen hidrolize alüminyum hidroksit çökeltisi ve bir seyreltik sülfürik asit çözeltisinin oluşturulması için olduğu gibi, bahçe toprağın pH azaltmak için kullanılır.
  Alüminyum sülfat ilaç sektöründe bazı antiperspiranlar aktif madde olmakla birlikte çoğu üründede yan ürün olarak kullanılmaktadır.Ayrıca antiseptik etkilerinden dolayı, kanamayı durdurucu, dişetlerini kuvvetlendirici,ağız yaralarında antiseptik olarak kullanılır.
  İnşaat sektöründe beton su yalıtımı ajan ve hızlandırıcı olarak kullanılır.Ayrıca tank izolasyonlarında kullanımı vardır.
  Tozu, buharı solunması zarar verir. 
  Yutulmamalıdır. Yutulması zarar verir.
  Gözleri ve cildi korumak gerekir. Gözlere teması ,gözlere zarar verir.
  Cilde temas eden bölgeler bol su ile yıkanmalıdır.
  KULLANIM ALANLARI
  YANGIN SÖNDRÜCÜ EKİPMANLARDA
  TEKSTİL
  GÜBRE
  GIDA
  TARIM
  İLAÇ 
  İNŞAAT 
  GÜVENLİK ÖNLEMLERİ 


  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.