Menü
Sepetim

Etil Asetat

Etil Asetat
Etil Asetat
37,53TL
Vergiler Hariç: 31,80TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 12610
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  Litre Fiyatıdır.

  Etil Asetat, Etil Etanoat, Etil Ester, Asetik Ester, Etanol Esteri 

  CAS NUMARASI : 141-78-6
  GÖRÜNÜŞÜ :Renksiz , sıvı
  KİMYASAL FORMÜLÜ: CH3COOCH2CH3
  ·         Kahve çekirdeği ve çay yaprağı, bu çözücü ile kafeinsizdir .
  ·         Ayrıca boyalarda bir etkinleştirici veya sertleştirici olarak kullanılır
  ·         Parfümlerde, deride parfüm kokusu bırakarak çabucak buharlaşır.
  ·         Analitik reaktifler ve kromatografi analizi için standart malzeme ve çözücü olarak kullanılabilir.
  ·         Aynı zamanda çevresel koruma ve pestisit kalıntılarının analizi için de kullanılabilir.
  ·         Organik sentez ve baharat üretimi için de kullanılabilir.
  ·         Çözücü olarak ve boyaların ve bazı ilaç ara ürünlerinin sentezi için de kullanılabilir.
  ·         Kopyalama makinesi için sıvı nitroselüloz mürekkebi için de kullanılabilir.
  ·         Laboratuarda, etil asetat içeren karışımlar, kolon kromatografisinde ve ekstraksiyonlarda yaygın olarak kullanılır .
  ·         Etil asetat ile doldurulmuş bir öldürme kavanozunda , buharlar toplanan böcekleri yok etmeden çabucak öldürürler. Higroskopik olmadığı için , etil asetat, böceği, bir koleksiyon için uygun olan uygun montajı sağlayacak kadar yumuşak tutar.
  ·         Etil asetat ayrıca boyaların, ilaçların ve parfüm üretiminin hammaddesidir. Etil asetat ayrıca pek çok reçinenin oldukça etkili bir solventi olup mürekkep ve deri üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.
  KULLANIM ALANLARI
  Etil asetat öncelikle düşük maliyetli, düşük toksikliği ve hoş kokusu nedeniyle tercih edilen bir solvent ve seyreltici olarak kullanılır 

  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.