Menü
Sepetim

Silah Namlu Temizleme Solventi 100 ml

Silah Namlu Temizleme Solventi 100 ml
Silah Namlu Temizleme Solventi 100 ml
18,35TL
Vergiler Hariç: 15,55TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 11361
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  KİMYA SEPETİM  marka silah yağı, pas sökücü ve koruma yağı içeren bir set.
  Silah Yağı :
  Kapsül ve barutun ateşlenmesinden meydana gelen asit içerikli korozif (paslandırıcı) maddeleri ile, saçmanın, bakır veya nikel çekirdeğin sürtünmesinden namlu içinde tabakalaşan birikintilerin giderilmesi ancak kimyevi esaslı bir silah temizleme ve bakım yağının kullanılması ile mümkün olur. Ayrıca silahların her iklim ve şartlarda hava ve rutubetin etkisinden korunması silah bakımının ana problemlerinden birini teşkil eder. KİMYA SEPETİM  silah yağı yukarıda sayılan hizmetleri tam ve mükemmel bir şekilde yerine getiren bir malzeme, bakım ve koruma maddesidir. KİMYA SEPETİM  silah yağı - 50 C° ile + 70 C° arasında evsafını kaybetmediği gibi % 100 rutubetli ortamlarda yapılan paslandırma tecrübelerini başarıyla geçmiştir.
  KİMYA SEPETİM  Pas Sökücü :
  Nitro Powder Solvent olarak adlandırılan KİMYA SEPETİM  pas sökücü, bilhassa sürekli atış yapan her cins silahın (Av tüfekleri, yivli tüfekler, tabancalar) mükemmel bir şekilde temizlenmesinde kullanılan kimyevi nitelikte bir yağ karışımıdır. KİMYA SEPETİM  pas sökücü kapsül ve barutun ateşlenmesinden meydana gelen ve namluya yapışan paslandırıcı maddelerin namlu çeliğine olan zararlı etkisini kimyevi şekilde yok eder. Selüloz kalıntılarını eriterek sıvı haline getirir ve namludan ayırır. Atış esnasında mermi çekirdeğinin namlu içine sürtünmesinde, namluya yapışan kurşun, bakır ve nikel yapışıklarını namludan ayırır. KİMYA SEPETİM  pas çözücü kimyevi evsaflı bir yağ terkibi olduğu için atışta meydana gelen asit içeren maddeleri derhal yok ederek paslanmayı engeller.
  KİMYA SEPETİM  Koruma Yağı :
  Silahları en rutubetli şartlar altında bile paslanmaktan korur. Her cins silahın devamlı olarak kullanılmayacağı zamanlarda korunmasını sağlar, paslanmayı önler ve sertleşmez.
  KİMYA SEPETİM  silah koruma yağı tatbik edilecek silahların öncelikle KİMYA SEPETİM  pas çözücü ile iyice temizlenmesine dikkat edilmelidir.

  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.