Menü
Sepetim

Taş Asidi - Muriatic Asit

Taş Asidi - Muriatic Asit
Taş Asidi - Muriatic Asit
14,19TL
Vergiler Hariç: 12,03TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 11678

Mevcut Seçenekler:

GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  Kg Fiyatıdır. 
  Taş Asidi; Buhar kazanlarında, buhar jeneratörlerinde, eşanjörlerde, boru sistemlerinde, reaktörlerde suyun neden olduğu kireç ve korozyon birikintilerini temizlemek için amin esaslı inhibitörlerle kuvvetlendirilmiş çok etkili asitli bir temizleyicidir. Oluşan kireç taşını ve pas birikimlerini gidermek için kullanılır.

  * Kullanacak olan yüzeyin malzeme yapısına göre taş asidi seçimi yapılır.
  Kullanma Talimatı;
  Uygulama alanına göre konsantre olarak veya \%25 ila \%50 arasında sulandırılır ve temizlenecek olan sistemde bir pompa yardımı ile püskürtülerek veya sirkülasyon yapılarak kullanılır.  Yüzeye püskürtülürse yaklaşık 15 – 20 dakika beklenir ve su ile yıkanarak kirlilik uzaklaştırılır.
  Kullanım sırasında yüzeye uygulanırken ve yıkanırken 1 ila 2 bar arasında bir basınçla uygulanması tavsiye edilir. Temizleme işlemi bittikten sonra temizlenen yüzey bol su ile yıkanmalıdır. 
  Kullanacağınız yüzeyin cinsini firmamıza belirtiniz. 
  Kullanım Avantajları
  1- Kesinlikle kullanılan yüzeyde, aşınma, delinme, pas ve korozyon oluşturmaz.
  2- Kullanılan yüzeylerdeki zorlu pas ve kireç birikintilerini kolaylıkla ortadan kaldırır.
  3- İçermiş olduğu amin esaslı inhibitörler sayesinde kullanılmış olduğu yüzeyde koruyucu film oluşturur.
  4- Isı transferi verimliliğini arttırır
  Tozu, buharı solunması zarar verir. 
  Yutulmamalıdır. Yutulması zarar verir.
  Gözleri ve cildi korumak gerekir. Gözlere teması ,gözlere zarar verir.
  Cilde temas eden bölgeler bol su ile yıkanmalıdır.
  GÜVENLİK ÖNLEMLERİ 


  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.