Menü
Sepetim

Emülsiyon Sökücü Jel

Emülsiyon Sökücü Jel
Emülsiyon Sökücü Jel
20,68TL
Vergiler Hariç: 17,53TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 97112
Satın alabilmek için asgari adet: 12
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  Kg Fiyatıdır.

   
  Yüzey üzerinden emülsiyon, su bazlı ve/veya solvent bazlı reçine ve boyaların sökülmesinde kullanılan güçlü bir reçine ve boya sökücüdür. Güçlü formülü ile özellikle standart yöntemler ile sökülemeyen çok katlı tabakalar üzerinde etkilidir.
  Hızlı sonuç verir. Reçine ve boya katmanlarının tamamını çok kısa sürede alır.
  GÜVENLİDİR
  Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özellikte olmadığı gibi zararlı gaz çıkışına sebebiyet vermez.
  UZUN ÖMÜRLÜDÜR
  Etkili formülü sayesinde reçine yada boya katmanı ile yüzey arasına girerek katmanın kendiliğinden sökülmesini sağlar.
  FİZİKSEL TEKNİK ÖZELLİKLER
   
  * Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.
  KULLANIM ŞEKLİ VE ÖZELLİKLERİ
  Ürün sadece püskürtme ve silme yöntemi ile uygulanır. Uygun kullanım şartlarında yüzeyde oluşan reçine ve boya kalıntılarını 5 – 20 dk. Arasında tamamen temizler. Basınçlı su yada hava yardımı ile yüzeyin durulanma yada temizlenme işlemi tavsiye edilir.
  AMBALAJ VE RAF ÖMRÜ
  İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 25 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
   

  Görünüm

  Sıvı

  Koku

  Karakteristik uçucu

  Çözünürlük

  Uygulanmaz

  Parlama Noktası

  Ürün yanıcı özellik göstermez

  Kaynama Noktası

  Uygulanmaz


  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.