Menü
Sepetim

Kireç Önleyici - Hekza Meta Fosfat - Calgon T

Kireç Önleyici - Hekza Meta Fosfat - Calgon T
Kireç Önleyici - Hekza Meta Fosfat - Calgon T
33,31TL
Vergiler Hariç: 28,23TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 14610

Mevcut Seçenekler:

GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  Kg Fiyatıdır
  Kireç önleyici, calgon t,hekza meta fosfat
  Kireç Önleyici, Calgon T, Hekza Meta Fosfat 1,11 lik Fiyatı
  Su ısıtıcıları, çay, kahve makineleri potları gibi mutfak ekipmanları ve bulaşık yıkama makinelerinde ki su sertliğinden kaynaklı kireci çözmek için geliştirilmiş bir üründür. Paslanmaz çelik yüzeylerde kullanımı uygundur. Kullanım şekli ve miktarı Bulaşık makinelerinde öncelikle deterjan ve parlatıcı hortumları bidonlardan çıkartılır (pompanın makineye deterjan ve parlatıcı çekmediğinden emin olunur). Makinedeki su tahliye edilir. Temiz su doldurulur. Yıkama haznesine 3%-10% oranında 2-5 lt. Ürün eklenir. Makine boş olarak yıkama sıcaklığında çalıştırılır. Sadece paslanmaz çelik ekipmanlarda kullanılabilir.
  ETKİLİDİR
  Güçlü formülü sayesinde X su sisteminde ki kireç ve lekelerinin temizliğinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahip olan Xyapısında ki metal koruyucu inhibitörler sayesinde sistemi oluşturan metal malzemeler üzerinde olumsuz hiçbir etki göstermez. Sistemi oluşturan tüm metaller üzerinde güvenle kullanılır.
  GÜVENLİDİR
  Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında metal koruyucu komponentler içerir. Bu sayede özelikle uygulandığı metal yüzeyler üzerinde aşındırıcı etki göstermez. Kireç çözücü kompenentlerin uygun karışımından imal edilen Xdoğada biyolojik olarak parçalanır. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar.
  TIKANMALARA ENGEL OLUR
  Xmevcut kireci her noktadan eşit miktarda bünyesine alarak söker. Bu sayede çözülen kireç sistem ve bağlantı ekipmanların da bir birikime neden olmaksızın kolayca sistem dışına alınır. Kireç ve tortu tabakasının sökülmesiyle birlikte metal koruyucu inhibitörler tarafından reaksiyon durdurulur.
  FİZİKSEL TEKNİK ÖZELLİKLER
  Görünüm Toz
  Koku Karakteristik doğal koku
  PH ( % 100” lük çözelti ) 2-3
  Yoğunluk (20°C) 1.1 g/cm³
  Kaynama Noktası 105 °C
  * Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.
  KULLANIM
  konsantre formülü sayesinde 1/10-1/20 birim su ile  seyreltilerek uygulama yapılabilir. Su ile konsantre edilen ürün solüsyonu temizlik yapılacak sistem içerisine pompa yardımı ile tatbik edilerek, sistemdeki kirlilik durumuna bağlı olarak devir daim yapılması sağlanır. Temizlik işlemi sonrasında özellikle metal yüzeyler üzerinde Pasivasyon işlemi yapılmasında fayda vardır. Pasivasyon işlemi DNCOL NEUTRAL ürününün 1/25–1/30 konsantresi ile hazırlanan solüsyonu ile yapılmalıdır.
  AMBALAJ VE RAF ÖMRÜ
  30 – 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil ambalajlarda mevcuttur.
  Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C  – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.


  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.