Menü
Sepetim

Laktik Asit

Laktik Asit
Laktik Asit
38,31TL
Vergiler Hariç: 32,46TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 69125
Satın alabilmek için asgari adet: 13
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri sadece kimyasal ürünlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  Kg Fiyatıdır. 
  CAS NUMARASI : 50-21-5 , 79-33-4 (L) , 10326-41-7 (D)
  KİMYASAL FORMÜL : C3H6O3
  GÖRÜNÜŞÜ : Renksiz, hafif sarımsı şurup kıvamında sıvı
  KULLANIM ALANLARI
  GIDA
  Laktik asit etkisiyle gıdanın  asitlenerek bozulmaya neden olabilecek mikroorganizmaların büyümesini engeller. Yoğurt, yayık ayranı, tuzsuzbeyaz peynir v.b bu üretim şekline örnektir.
  Ayrıca , Hayvancılık sektöründe yiyecek ihtiyacının karşılanması maksadıyla yazın toplanılan otların kışa kadar dayanması laktik asit fermantasyonu ile gerçekleşebilir.Bu işlem oksijen temasından kaçınılarak yapılmaktadır ve bu sektör için önemli bir kullanım alanı oluşturmaktadır.
  Kimya sektöründe bu kimyasalın asidik ve antimikrobik özelliğinden faydalanılarak kullanım alanı yaygınlaştırılmaktadır.
  İlaç sektöründe bu kimyasalın oldukça saf hali ‘peeling’ ilaçlarında katkı maddesi olarak kullanılmaktadır.
  Tozu, buharı solunması zarar verir. 
  Yutulmamalıdır. Yutulması zarar verir.
  Gözleri ve cildi korumak gerekir. Gözlere teması ,gözlere zarar verir.
  Cilde temas eden bölgeler bol su ile yıkanmalıdır.
  HAYVANCILIK
  KİMYA
  İLAÇ


  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.