Menü
Sepetim

Kalsiyum Klorür

Kalsiyum Klorür
Kalsiyum Klorür
20,20TL
Vergiler Hariç: 17,12TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 10946
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  Kg Fiyatıdır. 
  cas numarası : 10043-52-4, 22691-02-7 (monohidrat) 10035-04-8 (dihidrat) 25094-02-4 (tetrahidrat) 7774-34-7 (hekzahidrat)
  kimyasal formul : CaCl2
  Görünüşü :  Beyaz toz
  Nem çekici özelliğinden dolayı inşaatlarda toz tutucu olarak kullanılmaktadır.Donma noktasından ve çevreye zarar vermemesinden faydalanılarak yollardaki buzu eritmede kullanılmaktadır.
  Bu sektörde konserve yiyeceklerde,süt ve peynir ürünlerinde kalsiyum katkısı olarak,bira sektöründe enzim olarak,dondurma sektöründe dondurucu olarak,hayvan yemlerinde katkı maddesi olarak kullanılmaktadır.
  Tarım sektöründe bitkilerin kalsiyum eksikliğini gidermede,topraktaki sodyum seviyesini düşürmede ve ürünlerin raf ömrünü uzatmada kullanılmaktadır.
  Kimya sektöründe kalsiyum klorür;doymuş olefilik ve aromatik hidrokarbonlar, alkil halojenler ve esterler gibi bir çok organik bileşiklerin ve bunların sulu çözeltilerinin kurutulmasında (sudan uzaklaştırılmasında) kullanılmaktadır.
  İçme suyundaki yüksek flor düzeyini düşürmekte kullanılırken petrol rafinerileri, alüminyum fabrikaları gibi sanayi tesislerinde çıkan atık suyun arıtımında kullanımı yaygındır.
  Plastik sektöründe ve yangın tozlarında katkı malzemesi olarak kullanılmaktadır.
  Tozu, buharı solunması zarar verir. 
  Yutulmamalıdır. Yutulması zarar verir.
  Gözleri ve cildi korumak gerekir. Gözlere teması ,gözlere zarar verir.
  Cilde temas eden bölgeler bol su ile yıkanmalıdır.
  KULLANIM ALANLARI
  İNŞAAT-YAPI
  GIDA
  TARIM
  KİMYA
  ARITMA


  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.