Menü
Sepetim

Akrilik Asit

Akrilik Asit
Akrilik Asit
23,76TL
Vergiler Hariç: 20,14TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 30019
Satın alabilmek için asgari adet: 200
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.
  Etiketler: Akrilik Asit

  Akrilik asit, 2 propenoik asit, vinilformik asit

  Kg Birim Fiyatıdır.

  Cas No 79-10-7

  EINECS No 201-177-9 

  Kimyasal Formülü C3H4O2

  Görünüm Renksiz Sıvı 

  Saflık(%) 98

  Yoğunluk (Kg/Litre) 1.051

  Parlama Noktası, °C 68

  Kaynama Noktası, °C 141


  Akrilik asit, 2 propenoik asit yada vinilformik asit gibi isimleri de mevcuttur. Akrilik asit, akrilonitrilin hidrolizi ya da akroleinin yükseltgenmesiyle elde edilir. Akrilik asit, su, alkol ve eterle karışır. Oksijenin varlığında akrilik asit kolaylıkla pölimerleşir.

   

  Akrilik asitin başlıca kullanım alanı plastiklerin yapımı olmasının yanı sıra; polimerlerin üretiminde başlangıç maddesidir. Akrilik asit ,kalıplanmış yapı malzemeleri, optik gereçler, mücevherat, yapıştırıcılar, kaplama malzemeleri ve dokuma elyafı gibi çeşitli bileşiklerin hammaddesi ve yüzey aktifleştirici olarak kullanılır.

  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.