Menü
Sepetim

Sitren Monomer

Sitren Monomer
Sitren Monomer
118,00TL
Vergiler Hariç: 100,00TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 30033
Satın alabilmek için asgari adet: 200
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.
  Etiketler: Sitren Monomer


  Sitren Monomer, Etilenbenzen, vinilbenzen, fenileten
  Litre Birim Fiyatıdır. 
  Etilenbenzen, vinilbenzen ve fenileten olarak bilinen sitren monomer, kolaylıkla buharlaşan yağlı bir sıvıdır.
   
  Sitren monomer, başlıca kullanım alanları Polistiren (PS) ve Genişleyebilir Polistiren(EPS), Akrilonitril bütadien sitren (ABS) Sitren bütadien kauçuk(SBR), Doymamış polyester reçine(UPR) Sitren akrilik emülsiyonlardır.
  Sitren monomer, SBR, ABS ve SAN reçine ve kopolimer reçine imalatında kullanılır. Sitren  monomer, kuruyucu boya (Stiren-butadien latex, alkit) sektöründe kullanılmaktadır.

  Ürün Bilgileri
  Cas No100-42-5
  EINECS No202-851-5
  Kimyasal FormülüC8H8
  GörünümRenksiz sıvı
  Saflık(%)99.96
  Yoğunluk (Kg/Litre)0,906
  Parlama Noktası, °C32
  Kaynama Noktası, °C145

  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.