Menü
Sepetim

Kışlık Havuz Bakım Ürünü

Kışlık Havuz Bakım Ürünü
Kışlık Havuz Bakım Ürünü
34,32TL
Vergiler Hariç: 29,09TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 98136
Satın alabilmek için asgari adet: 20
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  Litre Fiyatıdır. 

  Ürün Özellikleri

  Kışlık Bakım Ürünü kışın havuzlarda oluşan kireç ve rüzgarla taşınan diğer yabancı maddelerin yaratacağı tahribatı engeller.

  Kullanım Alanları

  Havuz suyunda kışlık bakım ürünü olarak kullanılır.

  Kullanım Şekli ve Dozu

  İlk kullanım 100 m3 havuz suyu için 4 LT, müteakip aylarda 2 LT ilave edilir. 

  Uygulama süresince klor seviyesi min.1 ppm olarak tutulmalı ve haftada en az bir kez tam sirkülasyon sağlanacak şekilde filtrasyon yapılmalıdır.

  Kullanım Önerileri

  pH 6,5 -7,2 aralığında kullanılması önerilir. Kış boyunca pH’nın 6,5 – 7 aralığında tutulması önerilir.

  Depolama

  Kuru , serin ve havalandırmalı yerde depolayınız. Başka kimyasallarla karıştırmayınız.

  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.