Menü
Sepetim

Havuz Filtre Temizleyici

Havuz Filtre Temizleyici
Havuz Filtre Temizleyici
45,76TL
Vergiler Hariç: 38,78TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 11389
Satın alabilmek için asgari adet: 10
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  KG Fiyatıdır. 
  Ürün Özellikleri
  Sezon başında ve havuz suyunun yapısına göre sezon içerisinde de rutin olarak filtre temizliğinde kullanılabilecek bir üründür. 
  Havuz suyunuzun ışıltılı ve temiz kalması için uygun havuz bakımı şarttır. Havuz bakımı için en önemli ekipmanlardan biri de filtredir.
  Havuz bakım filtrelerinde üç tane temel filtre sistemi vardır. Hangi sisteme sahip olursanız olun havuz filtrenizi temizlediğinizden ve gerekli bakımı yaptığınızdan emin olmanız gerekir.
  Havuz filtrenizin temizlik zamanının ne zaman geldiğini anlamanız zor değildir. Basınç göstergesi havuz filtreniz için önerilen başlangıç basıncının üstündeyse tek bir şey ifade eder.Havuz filtrenizin temizlenme zamanı gelmiştir.
  Pek çok insan havuz filtresi temizliğinin zor bir şey olduğunu düşünür. Ancak filtre temizleme işlemi zor bir işlem değildir. Filtre temizleme işlemi internette uygulamalı olarak bulabileceğiniz bir bilgidir.
  Ancak bu konuda yeterli olduğunuzu düşünmüyorsanız işinde uzman kişiler tarafından destek sağlayabilirsiniz. Havuz filtre temizliğinde tek başına su yada manuel yöntemler yeterli değildir.

  Görünüm : Beyaz Kristal Toz
  Renk : Kokusuz 
  H3NO3S (%) : mİN %98
  Kullanma Talimatı
  Filtreye kuartz kumu konulduktan sonra kalan hacim su ile doldurulur. 
  Su miktarının %10’u kadar ürün ilave edilir. 10-12 saat beklenir. Bekleme süresi sonunda ters yıkama yapılır. Yüzey temizliği için de %10-20 lik çözeltisi kullanılır.
  Uygulama esnasında filtre kapağının açık bırakılması, oluşabilecek bir gaz çıkışına tedbir olarak önerilir.
  Mutlaka havuz temizleme kimyasalı kullanılması gerekir
  Ph (%1) (20°C)


  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.