Menü
Sepetim

Aerosil 200

Aerosil 200
Aerosil 200
364,14TL
Vergiler Hariç: 308,59TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 11684
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  Kg Fiyatıdır
  Silikon Dioksit
  CAS NO: 7631-86-9
  KİMYASAL FORMUL: SiO2
  Erime : 1000 santigrad derece üzerindedir.
  1000 gr
  Aeorosil spesifik bir yüzeye sahip hidrofilik duımanlı bir silikadır. Fiziksel görünüm olarak kristal olmayan formu şeffaf yada gri renktedir. Kokusu bulunmaz, genel olarak koyulaştırma ve kuvvetlendirme için kullanılır.
  KULLANIM ALANLARI  
  1. Kendi ağırlığının %120 si kadar nem çekme özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile bazı toz karışım ürünlerinde nem tutucu ve topaklanmayı önleyici olarak da  kullanılır. 
  2. Bazı kimyasal karışımları stabilize etmek yada  jellerin koyulaştırılması için kullanılır.
  3. Epoksinin sertleşme sonrasında ortaya çıkan nem sorunlarını ortadan kaldırır. Sarkma önleyici olarak da kullanılır.
  4. Bazı yapıştırıcıların imalatında ve sızdırmazlık ürünlerinde kullanılır.
  5. Kozmetikte ışık yansıtıcı özellikleri için kullanılır. 
  6. Diş macunu ve benzeri gibi ürünlerde hafif aşındırıcı olarak da kullanılır.
  7. Silikon elastomerde  dolgu maddesi ve boyalarda, kaplamalarda, baskı mürekkeplerinde, yapıştırıcılarda ve doymamış polyester reçinelerinde viskozite ayarlamasında kullanılır.
  8.Cilt, ağız, saç bakımı, makyaj ve ter önleyici deodorant uygulamalarında beyaz kalıntıları önlemek için kullanılır. 

  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.