Menü
Sepetim

Anyonik Polielektrolit

Anyonik Polielektrolit
Anyonik Polielektrolit
42,99TL
Vergiler Hariç: 36,43TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: 11303
GENEL BİLGİLENDİRME
 • Ücretsiz Nakliye/Kargo hizmetimiz 1000TL+KDV ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Sınırlı stok üründür. Sipariş öncesi fiyat ve stok bilgisi için teyit alınız.
 • Görünen birim fiyat orijinal açılmamış ambalaj için olup, sipariş miktarı ambalajın katları şeklindedir.
 • Küçük ambalaj taleplerinizde yukarıdaki fiyatlara ambalaj, paketleme ve işçilik ilave edilip + nakliye şeklinde size fiyat verilecektir.
 • Nakliye dahil fiyatımız bulunduğunuz ildeki ambarın dağıtım merkez deposuna kadardır. Kapıdan kapıya ücretsiz nakliye fiyatı değildir. Kapıdan kapıya taleplerinizde ücret farkı ödemeniz gereklidir. Ücretsiz Kargo hizmetimiz ambar taşıma firmalarını ifade etmektedir.
 • Ürün için stok sıkıntısı durumlarında, satıcı firma inisiyatifinde, ürününün, muadili-benzer ancak farklı marka ürün gönderilebileceğini ön ödeme yaparak kabul edersiniz.

  Kg Fiyatıdır
  CAS NUMARASI : -
  KİMYASAL FORMÜLÜ : -
  GÖRÜNÜŞÜ : Granül , beyaz , karakteristik kokulu
  Kağıt endüstrisinde ve diğer endüstriyel atıksu arıtma tesislerinde suya inorganik ayırıcıların ilavesinden sonra sudaki flokülastonu sağlamak için kullanılır. 

  Demir , çelik , metal işlemsanayinde ve diğer birçok mineral işlem uygulamalarında çökelmeye yardımcı eleman olarak kullanılır. 

  Petrol endüstrisi atıksularında , kağıt, tekstil , gıda sanayi atıksu arıtma tesislerinde inorganik maddelerin flokülasyonunu sağlar.;

  Atıksu arıtma sistemlerinde koagülant (pıhtılaştırma) işleminden sonraki aşamada yumaklaştırma işlemini gerçekleştirmek için polielektrolitler kullannılmaktadır.

  Suyun cinsine göre anyonik polielektrolit yahut katyonik polielektrolit kullanılımı gerçekleştirmektedir.
   
  Kimyasal atıksu arıtma tesislerinde atığın cinsine bağlı olarak su ile çözelti yapılarak anyonik polielektrolit tatbik edilmektedir.  

  Atıksu arıtmada, Kağit Endüstirisi, Petrol Endüstirisi, Madencilik, Tarım, Tekstil, Kozmetik sanayisinde kullanılmaktadır. 

  Tozu, buharı solunması zarar verir. 

  Yutulmamalıdır. Yutulması zarar verir.

  Gözleri ve cildi korumak gerekir. Gözlere teması ,gözlere zarar verir.

  Cilde temas eden bölgeler bol su ile yıkanmalıdır.

  Ödeme Yöntemleri

  - Havale / EFT ile ödeme :

  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

  - Kredi Kartı ile ödeme :

   128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Teslimat 

  Siparişleriniz onaylanıp sızdırmazlık ve kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanarak KVKK şartlarını onaylıyorsunuz.